LOGO fhtb

доцентка, кандидатка технічних наук Мусій Любов Ярославівна

fb      іnstagram       e mail       (032) 239-26-49

зображення viber 2024 03 30 18 29 05 630

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького факультету харчових технологій та біотехнології, спеціальності 181 “Харчові технології” ОПП “Технології зберігання, консервування і переробки м’яса” та “Технології зберігання, консервування і переробки молока” в межах академічної мобільності взяли участь у вивченні дисципліни “Інжиніринг підприємств харчової промисловості”.

зображення viber 2024 03 30 18 29 05 962

зображення viber 2024 03 30 18 29 06 161

У плідній дискусії спільно зі здобувачами Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя – факультету інженерії машин, споруд та технологій ТНТУ, кафедри харчової біотехнології і хімії ТНТУ, опанували знання з удосконалення побудови технологічного процесу шляхом прийнятих інноваційних інженерних рішень на харчових підприємствах та роботу з вирішення задач проєктування підприємств харчової промисловості. Об’єкт інжинірингу – унікальний об’єкт.

зображення viber 2024 03 30 18 29 06 410

Щиро дякую ЗСУ за можливість навчати талановиту молодь.

З вірою у перемогу, ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Допис підготувала Анастасія ЛЯЛИК, кандидат технічних наук, Тернопільський ТНТУ імені Івана Пулюя