EN   UA

label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Батюк Богдан Богданович

 Контакти:
вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» Бордун Марія та Сохань Михайло під керівництвом доцента кафедри менеджменту Миніва Р.М. взяли участь в роботі I Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Трансформація менеджменту в умовах глобальної макроекономічної нестабільності», яку проводив факультет менеджменту Миколаївського національного аграрного університету та представили цікаві й актуальні теми для обговорення. Так, Марія Бордун запропонувала доповідь «Особливості інвестиційної діяльності аграрних підприємств», Михайло Сохань представив на розгляд аудиторії тему «Інвестиційна діяльність інтегрованих аграрних формувань»
Фото 1

 

Фото 2

Фото 3

Метою конференції було обговорення теоретичних аспектів та тенденцій трансформації менеджменту в умовах глобальної макроекономічної нестабільності.
Конференція відбулася конструктивно у форматі діалогу. Завдяки таким заходам сучасна молодь здобуває неоціненний досвід, знання, мотивацію, ознайомлюється з новими науковими поглядами, розвивається і робить свій внесок у розвиток освіти та науки, тим самим зміцнюючи інтелектуальний потенціал нашої країни.
За результатами конференції опубліковано матеріали, які оприлюднені на офіційному сайті Миколаївського НАУ.
Фото 4
Завідувач кафедри менеджменту БАТЮК Б.Б.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru