EN   UA

logokafadara

 

 

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

1

5 жовтня 2023 року до Всесвітнього дня туризму на кафедрі туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся круглий стіл на тему «Індустрія туризму: проблеми та виклики в нових реаліях».
З вітальним словом виступили виконувач обов’язків ректора університету Іван Парубчак, проректор з наукової роботи Олег Федець, декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак, завідувач кафедри туризму Леся Кушнір та професор кафедри туризму Василь Липчук.

Детальніше: Круглий стіл «Індустрія туризму: проблеми та виклики в нових реаліях»

1

5 жовтня 2023 року студенти 3 курсу (9 підгрупа) спеціальності 242 «Туризм» разом із доцентом Мар’яною Багрій на практичному занятті з дисципліни «Світові традиції гостинності» вшанували Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та відвідали фотовиставку «Час війни» у Будинку офіцерів Збройних Сил України, яка присвячена подіям антитерористичної операції на сході України. Фотопроєкт охоплює понад 100 світлин військових журналістів.

Детальніше: Вшанування Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні та відвідини фотовиставки «Час війни»

1

12 вересня 2023 року викладач кафедри туризму Оксана Терлецька уклала договір про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та Національним природним парком «Сколівські Бескиди». Предметом цього договору є партнерство та співробітництво між Сторонами для досягнення спільної науково-практичної мети з удосконалення діяльності Парку, забезпечення та підвищення рівня освітньої, професійної підготовки спеціалістів та виховної роботи в Університеті.

Детальніше: Налагодження співпраці Національним природним парком «Сколівські Бескиди»

unnamed

31 січня 2024 року відбулася робоча зустріч доцента кафедри туризму Ірини Данчевської та керівника гірськолижного комплексу «Звенів» Романа Федечка.

Під час зустрічі її учасники обговорювали обовʼязкові та вибіркові компоненти ОПП «Туризм». Роман Федечко підписав рецензію-відгук на освітньо-професійну програму «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Було укладено договір про проходження практики студентами спеціальності «Туризм і рекреація», а також укладено договір про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького і гірськолижним комплексом «Звенів».

Допис підготувала Ірина ДАНЧЕВСЬКА, доцент кафедри туризму

0 02 05 f57dc057481a2aa087c9331f84522031295b9ae8b670ca9c2c11e3be5e076696 2664f36c437

17 січня 2024 року у місті Сколе за сприяння виконувача обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професора Івана Парубчака відбулася робоча зустріч декана факультету економіки та менеджменту Олега Гримака, виконувач обов’язків завідувача кафедри туризму Лесі Кушнір та заступника виконувача обов’язків завідувача кафедри туризму Оксани Терлецької із керівництвом Національного природного парку «Сколівські Бескиди».

Детальніше: Обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Туризм»

MyCollages 6

13 листопада 2023 року викладачі кафедри туризму доцент Леся Кушнір, старший викладач Тетяна Періг та доцент Наталя Липчук провели профорієнтаційну роботу у п’яти школах м. Городка та Городоцького району. Сучасне профорієнтування – це виховання молодої людини як суб’єкта вибору професії і суб’єкта праці, особи, яка активна та самостійна у поведінці та діяльності, самостійно формує життєві цілі та планує своє майбутнє.

Детальніше: Профорієнтування

072310

Доктор економічних наук, професор кафедри туризму, член-кореспондент НААН України Василь Липчук.
Участь у ХІ Міжнародній науковій конференції „Соціальні науки в сучасних викликах. Теорія для практики в міждисциплінарному вимірі» „Nauki społeczne wobec wyzwańń współcześności. Teoria dla praktyki w wymiarze interdyscyplinarnym” - 20-21 жовтня 2023 р.
Staropolska Akademia nauk stosowanych (Kielce, Poland) – Старопольська Академія прикладних наук (Кельце, Республіка Польща).

Детальніше: Участь у ХІ Міжнародній науковій конференції "Соціальні науки в сучасних викликах"

1

Туристично-інформаційний центр при кафедрі туризму, до Всесвітнього дня туризму організував поїздку для студентів факультету економіки та менеджменту разом із кураторами: відвідали озеро Несамовите, одне із найвищих високогірних озер в українських Карпатах (1750 м) і підкорили вершину Шпиці (1863 м), що є частиною гірського масиву Чорногора, розташованого у Верховинському районі Івано-Франківської області в межах Карпатського національного природного парку.

Детальніше: Подорожуємо разом з Туристично-інформаційним центром

0 02 05 0cbdc4f47a1c9b69b9d1487d73b6b7a96453f7b39aa3f91934b2eebc9410855f 267b69ebcbd 

З 8 по 13 червня 2023 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальності «Туризм» склали фаховий іспит та захистили свої кваліфікаційні роботи.

Рішенням екзаменаційної комісії усім здобувачам присвоєно освітній ступінь бакалавр з туризму.

Детальніше: Фаховий іспит та захист кваліфікаційних робіт

0 02 05 7f99eb4ff3903aef67c0e7b99d970f3cd8c06414cc4e45b036ceaeb157357974 267b6879050

7 червня 2023 року ректор Університету Володимир Стибель, декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак, завідувачка кафедри історії України, економічної теорії та туризму Леся Кушнір, а також професор кафедри історії України, економічної теорії та туризму Василь Липчук провели зустріч з директором ЛКП «Центр розвитку туризму» міста Львова Віталієм Куликом та уклали важливу угоду про співпрацю. Предметом цієї угоди є співробітництво у сфері науково-дослідної, навчально-методичної, організаційної, культурної виховної та іншої діяльності в рамках здійснення навчального та наукового процесу.

Детальніше: Угода про співпрацю з ЛКП «Центр розвитку туризму» міста Львова
MyCollages 4
Викладачем кафедри туризму Мартинюк Уляною Андріївною для закріплення лекційних занять по дисциплінах «Курортологіії», «Організації санаторно-курортної справи» та «Туристичних ресурсів України» проведено виїзд студентів 1,3,4 -их курсів спеціальності 242 Туризм у м.