EN   UA

ФАКУЛЬТЕТ ГРОМАДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВ'Я 

 00124

Декан, професор, доктор ветеринарних наук   Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна
доцент, кандидат ветеринарних наук Сус Галина Володимирівна

fb
     іnstagram    telegramm      vstupp

MyCollages 6

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій іменні С. З. Ґжицького студенти 1–4 курсів спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія” факультету громадського розвитку та здоров’я взяли участь у марафоні пам’яті Героїв борців за Україну. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані Незалежності в Києві, які розпочали новий відлік у нашій історії.

Детальніше: Марафоні пам’яті Героїв борців за Україну

1

Ветеринарні лікарі належать до тих, які розвиваються і вдосконалюються постійно та безперервно. Відповідати викликам часу для спеціалістів життєво важливо та необхідно.

У вересні у відділі післядипломної освіти факультету громадського розвитку та здоров’я фахівці ветеринарної медицини Закарпатської області пройшли підвищення кваліфікації за ваучерами, які отримали від Закарпатського обласного центру зайнятості. Ваучер на навчання – це документ, що дає шанс деяким категоріям громадян безкоштовно підвищити кваліфікацію і залишатись конкурентоспроможним на ринку праці.

Детальніше: Успішне підвищення кваліфікації спеціалістів ветеринарної медицини Закарпатської області за...