EN   UA

Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ 

 Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1

Студенти 4 курсу ОС “Бакалавр” за спеціальністю 162 "Біотехнології та біоінженерія" Маковей Роман та Діана Козак разом із іншими студентами профільних ВНЗ України взяли участь у освітньому проєкті «Біотехнологічні студії», який організували представники провідної біотехнологічної компанії України ПрАТ «Ензим».

 

2

4

6

5

У лабораторіях компанії фахівці провели для учасників науково-практичні інтенсиви та воркшопи. Здобувачі вивчали базові процеси та знайомились із обладнанням сучасної лабораторії.
«Ти, ніби, й уявляєш, де ти будеш працювати: лабораторія або підприємство, індустрія. Але наживо це побачити та спробувати втілити свої ідеї – унікальна можливість. Круто бути біотехнологом!», – ділиться своїми враженнями Роман.
Здобуті на цьому проєкті знання і практичний досвід, поглибили і розширили професійну підготовленість студентів та залишили незабутні враження від сучасних перспективних розробок у біотехнологічній сфері.

3

7

8

 

Колектив кафедри біотехнології та радіології вдячний організаторам, зокрема координаторці, Яні Мричко за такий освітній івент і бажає учасникам стати справжніми професіоналами своєї справи.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru