Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

2postСтуденти біотехнологи - активні учасники конференції «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького», присвяченої 30-річчю від створення факультету харчових технологій та біотехнології. Конференція відбулась 10-11 листопада у форматі онлайн.

?Тематику доповідачі спеціальності 162 «Біотехнології табіоінженерія» обирали відповідно до наукових керунків, які за час навчання зацікавили їх найбільше. Набутий досвід та ґрунтовні результати продемонстровано:

• Студенткою 1-го курсу магістратури Іриною Макарук за темою «Використання культури лімфоцитів у цитогенетичному аналізі», науковий керівник доц. Н.П. Шемедюк;
  • Студентами 4-го курсу: Марією Войтецькою та Віталієм Баландюком за темою «Підвищення продукції глутатіону при культивуванні дріжджів Saccharomyces Cerevisiae при додаванні амінокислот - попередників синтезу», наукові керівники: ст. викл. І.І. Двилюк та асистентка Х.В. Малишева;
  • Студенткою 3-го курсу Оксаною Малащук за темою «Аналіз чисел подібності в примежовому ламінарному шарі», науковий керівник проф. Ю.Л. Білонога;
  • Студенткою 2-го курсу: Аліною Соболєвою за темою «Використання стрептоміцетами рухливих бактерій для транспортування спор до коренів рослин» та Вікторією Кубай за темою «Стрептоміцети як продуценти вторинних метаболітів», науковий керівник доц. Н.П. Шемедюк;
  • Студентами 1-го курсу: Марією-Ангеліною Дупелич за темою «Розробка гнучких елементів оптичних сенсорів для моніторингу свіжості продуктів тваринництва», наукові керівники: доц. М.І. Чохань та проф. Б.Р. Ціж; і Олегом Барановським за темою «Біопаливо з біомаси: проблеми та перспективи», науковий керівник доц. Ю.Ю. Варивода.

Щира подяка керівникам та організаторам конференції! Успіхів, нових наукових здобутків та миру усім!