Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

Picture1

Під час навчальної практики студенти 3-го курсу ФХТБ спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» разом з асистентками кафедри біотехнології та радіології, Руденко О. П., Малишевою Х. В. і Горчин С. В., відвідали крафтову пивоварню «Кумпель».

Picture2

Picture5

Picture6

Picture10

Picture11

Picture12

Виробництво пива доволі складний технологічний процес, що об’єднує у собі декілька стадій: отримання солоду з ячменю, приготування і зброджування пивного сусла, витримку, дозрівання пива і розлив готового напою. Про це цікаво та у деталях розповів головний технолог пивоварні, майстер своєї справи, Литвин Володимир Володимирович. Завдяки йому на ринок України виходить безпечна, якісна та урізноманітнена смаками пивна продукція.
Щиро вдячні за цікаву та пізнавальну екскурсію!

асистент Христина Малишева