Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

MyCollages 7

11 жовтня 2023 року студенти 2-го та 3-го курсів спеціальності 162 “Біотехнології та біоінженерія” з доктором біологічних наук Оксаною Штапенко та кандидатом ветеринарних наук Соломією Слободян побували на екскурсії у ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок. Науково-практичним досвідом зі студентами поділилися заступник директора інституту з наукової роботи, доктор ветеринарних наук, професор Віктор Музика. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з основними напрямами діяльності інституту та його лабораторіями.

зображення viber 2023 10 12 12 12 09 316

зображення viber 2023 10 12 12 12 09 565

Зокрема, завідувач лабораторії бактеріологічного контролю якості і безпечності ветпрепаратів, кандидат сільськогосподарських наук Ігор Кушнір розповів гостям про наукові дослідження, які проводяться у лабораторії. Студентам продемонстрували основні розробки лабораторії високоефективної рідинної хроматографії та окреслили її функції. Зі захопленням студенти оглядали віварій, де ознайомились із дотриманням належних умов утримання, годівлі, проведення досліджень на лабораторних тваринах відповідно до міжнародних екологічних вимог, забезпеченням контролю виконання правил гуманного поводження з тваринами і птицею.

зображення viber 2023 10 12 12 12 09 102
Допис підготувала Соломія Слободян, кандидат ветеринарних наук