Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

1

На прохання кафедри біотехнології та радіології 8 березня 2024 року відбулася гостьова лекція кандидата біологічних наук, доцента медичного факультету Жешувського університету (Республіка Польща) Олександра Корчинського на тему “Молекулярні технології. Від історії до нових напрямків” для здобувачів, які навчаються за спеціальністю 162 “Біотехнології та біоінженерія”.

1

Олександр Корчинський як висококваліфікований фахівець з багаторічним досвідом у сфері генетичної інженерії, молекулярної та клітинної біології, а також працями у найпрестижніших наукових журналах Science і Nature, ознайомив студентів з історією, новітніми досягненнями молекулярної біології, генетики та біотехнології, перспективами їх розвитку та практичного застосування.

1

Лекція була дуже цікавою та корисною, викликала справжній інтерес у здобувачів, і, безперечно, сприятиме кращому засвоєнню теоретичних знань.
Щиро дякуємо Олександру Корчинському за змістовну та пізнавальну лекцію!

Допис підготувала Христина Малишева, кандидат біологічних наук