Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

У мальовничому місті Нітра на базі Словацького аграрного університету відбулась 4-та міжнародна конференція AGROBIODIVERSITY FOR IMPROVE THE NUTRITION, HEALTH AND QUALITY OF HUMAN AND BEES LIFE. У її роботі взяла участь наша колега, доцент кафедри біотехнології та радіології Наталія Петрівна Шемедюк.

Вона представила результати наукової діяльності ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького перед делегаціями таких слов’янських країн, як Україна, Болгарія, Молдова, Росія, Словенія, Словаччина, Білорусь, Польща, Чехія. Тема її наукової роботи пов’язана із дослідженням фаз клітинного циклу, проапоптичної активності клітин сперматогенного епітелію за дії біологічно активних сполук природного походження, викликала неабиякий інтерес у науковців інших країн.