Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

З 30 вересня по 4 жовтня у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського за підтримки МОЗ України, МОН України, Національної академії медичних наук України та Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS) відбувався ХІІ Український біохімічний конгрес. Це – визначна подія для біохіміків, молекулярних і клітинних біологів, біотехнологів та фахівців, які цікавляться перспективами сучасної науки.

Історія Українського біохімічного товариства (УБТ) розпочинається з 1928 року, коли відомий біохімік, академік О. Палладін висловив ініціативу створити Українське фізіологічне товариство (УФТ). У 1959 році УФТ розділилося на три окремих організації: УБТ, Товариство фізіологів і Товариство фармакологів. І тепер УБТ є таким, яким його звикли бачити сучасники, вже понад пів століття. У 1965 році з'їзд уперше провів свою роботу в Чернівцях. Потім були: Львів (1972), Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, двічі Київ, знову Чернівці, Харків і Одеса, знову Київ і Тернопіль. Президентом УБТ сьогодні є академік НАН України Сергій Комісаренко.
Цьогоріч делегатами від нашого університету були члени українського біохімічного товариства (УБТ): Олег Федець, Наталя Шемедюк, Любов Мусій, Ірина Сливка, які представили результати наукових тематик, над якими працюють.

Наталя Шемедюк, доцентка кафедри біотехнології та радіології