13 лютого у гуртожитку № 3 студентський капелан університету, отець Роман Довгань освятив світлицю Студентського академічного душпастирства (САД).

Світлої пам'яті великий ісповідник віри патріарх Йосиф Сліпий сказав гарні слова: "Буде хата - прийдуть люди!".
Ми, як молодіжна "Спільнота академічного душпастирства" при університеті, радіємо за те, що і в нас тепер з'явилася ця "хата", та сподіваємося на те, що вона стане місцем, де кожна молода особа зможе на засадах християнської моралі та духовності розвиватися та формуватися і в такий спосіб ставати учасниками позитивних змін в історії нашого народу!
Дякуємо усім, хто долучився до цієї важливої та доброї справи і запрошуємо до нас.
Щовівторка о 17.00 студенти спільноти збираються на духовні зустрічі з капеланом.

Щодня о 18.00 годині у церкві Пресвятої Трійці служиться Божественна літургія за студентів. Тут є можливість приступити до сповіді, або просто поспілкуватись із отцями. Чекаємо на Вас!

Ігор Зарічинський, магістр 1 курсу БТФ