EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

3 листопада в бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся II етап Західноукраїнської дебатної ліги (ЗУДЛ) у Луцьку. В ньому взяли участь студенти з різних міст України: Львова, Києва, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Луцька. Позмагатись у навиках відстоювати свою позицію приїхали студенти Національного університету біоресурсів та природокористування (НУБІП), ПНУ ім. Стефаника, ЛНУ ім. Франка, Українського католицького університету та багатьох інших.

Студенти нашого університету також взяли участь у лізі. Цього разу спільно зі своїми колегами вони обговорили чи доцільно шкодувати про існування наративу моногамії у сучасному суспільстві; чи важливі передсмертні записки і що буде, якшо вони зникнуть; створення системи оподаткування, за якою платники будуть самостійно обирати, на які статті видатків розподілятимуться ці кошти (переваги та недоліки такого нововведення), а також намагались вирішити чи буде сприятливим для дитини її важке дитинство та чи завжди життя у благополучній родині є позитивним фактором у становленні особистості.

За результатами турніру, найкращий результат з команд нашого університету показала команда Юрія Дікала та Яни-Марії Шевчук "Треба подумати", що у загальному рейтингу зайняла 5 місце. Слід зазначити, що всього було представлено понад 40 команд, з яких 3 приїхали представляти наш університет.
Голова дебатного клубу ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького Юрій Дікало

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru