EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


На радість заслуговує кожна людина, щоб вона не зробила, у якому становищі вона не була б. У зимовій казці мріє побувати кожен, але не кожен може собі це дозволити, та й зрештою казка для кожного різна: хтось хоче двоповерховий будинок чи машину, а хтось просто чекає на увагу, любов, розуміння та підтримку.

 

 

18 грудня у стінах головновго корпусу ЛНУВМБ імені С. З.Гжицького вкотре відбувся благодійний ярмарок до дня святого Миколая. Напередодні події активісти студентського самоврядування (САД) напекли різні тістечка, імбирні пряники та усілякі святкові смаколики. Тож на великій перерві всі бажаючі приєдналися та зробили свій невеликий внесок у благодійну акцію. Всі, хто приєдналися, отримали задоволення не лише від ароматної випічки, а й від атмосферної новорічної музики, яку виконував новостворений колектив нашого університету "Троїсті музики".

На отримані кошти студенти разом із учасниками САДу купили різних солодощів та фруктів та поїхали в Геріатричний пансіонат. Студенти співали пісень, жартували, слухали життєві історії літніх людей. Вони часто повторювали, що життя занадто коротке і не завжди вистачає часу на всі справи, які мріє зробити кожен. Вечір був наповнений сміхом, щирими емоціями та вдячністю.
Звертаємось до усіх, хто нас чує: не забувайте про старших людей, вони також потребують нашої уваги та підтримки, бо дійсно життя занадто коротке і колись вже може бути пізно. У такі зимові святкові дні подаруйте близьким людям казку та радість, щоб це закарбувалося у пам’яті на довго.

Король Яна, студентка 1 курсу ФВМ

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru