Дорогі друзі!

Запрошуємо на Молодіжний етнофестиваль автентичної української культури «Гаївки-фест»

201911

Усі колективи нагороджуються дипломами та відзнаками учасника Етнофестивалю. Переможці нагороджуються відповідними дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та цінними подарунками.

Програма виступу складається з 4 творів:

• обов’язкові твори для спільного виконання: церковна пісня «Христос воскрес! Радість з неба..», гаївки «Голубка» та «Кривий танець»;
  • оригінальна автентична гаївка.

Заявки на участь у фестивалі слід надсилати в електронному вигляді до 01 квітня 2019 року на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або в паперовому – на адресу університету: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50. Відділ соціально-культурного розвитку університету.

Заявка подається адміністрацією закладу (установи) - учасника за формою:

• назва колективу;
  • назва, повна адреса та № телефону навчального закладу, адреса електронної пошти;
  • ПІБ (повністю) керівника колективу;
  • кількість учасників у колективі;
  • програма виступу (назва твору, автор, місцевість звідки записано твір);
  • фотографія колективу;
  • Побажання та пропозиції організаторам фестивалю.

Критерії оцінки виступів:

• місцевий репертуар;
  • регіональна виконавська традиція;
  • відповідність костюмів місцевому народному одягу;
  • сценічна культура учасників.

У рамках Етнофестивалю відбудеться круглий стіл з участю керівників колективів та запрошених гостей – науковців, фольклористів, етнографів, етномузикологів, мистецтвознавців, краєзнавців.

Витрати на відрядження учасників Етнофестивалю здійснюються за рахунок організації, що відряджає, або за рахунок учасників.