11 жовтня у Дніпровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова помер командир інженерно-саперного взводу 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського прапорщик В’ячеслав Кубрак. В’ячеслав Анатолійович був студентом нашого університету. Навчався заочно на 4 курсі за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Боєць був поранений 8 жовтня під час виконання бойового завдання в зоні проведення Операції Об’єднаних сил. Лікарі боролися за його життя упродовж трьох днів.
Про командира інженерно-саперного взводу прапорщика В’ячеслава Кубрака, на особистому рахунку якого не одна сотня бойових розмінувань, у 2017 році писав журнал “Військо України”. Серед військовослужбовців 36-ї окремої бригади морської піхоти він був відомою людиною – брав участь у миротворчій місії в Косові, виходив із Криму. З понад 900 бійців особового складу 36-ї бригади на материкову Україну повернулися лише 140, серед них – В’ячеслав Кубрак.
З вересня 2014 року і до цього часу виконував завдання в зоні АТО на маріупольському напрямку.
У 2015 році В’ячеслав Кубрак був одним із перших бійців української армії, удостоєний звання «Народний Герой України», а у 2018 році був відзначений медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня.
Адміністрація університету, викладачі та студенти висловлюють щирі співчуття рідним і близьким В’ячеслава Кубрака.
Герою Слава!