EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Цю древню гарну традицію, яка бере початок з дохристиянських часів, започаткувала в нашому університеті разом із студентами керівник Відділу соціально-культурного розвитку університету, заслужений працівник  культури України Тетяна Купчак. Цьогоріч, 12 квітня,в парку перед палацом Туркулів, біля скульптури Божої Матері студенти нашого університету вже вчетверте водили гаївки. До них приєдналися автентичні львівські гурти «Коралі» і «Родовід» та «Стопчатівські троїсті музики» з Коломийщини.


Розпочався етнофестиваль також традиційно – молитвою перед скульптурою Божої Матері, яку розпочав капелан університету отець РоманаДовгань. Він благословив молодь на танці, співанки й забави після чого й розпочалося феєричне свято. 

Гурти співали гаївки, молодь водила «Огірочки», «Вербову дощечку», «Кривий танець», «Жучка», «Кроковеє колесо» та багато інших танців. Щоразу збільшувалась кількість спостерігачів. Підходили  не лише мешканці з навколишніх вулиць з дітьми, а й звичайні перехожі. Вони з цікавістю розпитували, що за свято у центрі міста. А студенти у вишиванках радісні й щасливі, припрошували глядачів до танцю і забавляли усіх присутніх. Здавалося, що, навіть, сонце і навколишня природа є учасниками цього дійства, як і кілька тисяч років тому… 

Крім того, представники студентського самоврядування університету, організували і провели благочинну ярмарку, спрямовану на збір коштів для мешканців Львівського геріатричного пансіонату. Студенти власними руками виготовили тістечка та усілякі смаколики, які всі охочі могли купити та приєднатись до доброї справи й стати меценатами.

Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru