5 жовтня ректор ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького професор Володимир Стибель зустрівся головою Китайсько-Української Асоціації Сприяння Розвитку Освіти та Науки Чень Мінлеєм. Між ними відбулася дружня розмова. Чень Мінлея цікавили умови вступу та навчання у нашому університеті для представників КНР. Ректор університету розповів про умови навчання та практику в Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, перспективи розвитку університету, напрями міжнародної співпраці. Насамкінець зустрічі ректор університету професор Володимир Стибель та голова Китайсько-Української АСРОН Чень Мінлей висловили сподівання щодо подальшої співпраці та підписання конкретних угод.

Пресслужба