У четвер, 29 лютого 2024 р. об 14:30 год. (актова зала)

відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності університету за 2023 рік та основні напрями і завдання на 2024 рік.

Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Олег Федець

1. Про присвоєння вченого звання доцента Щебентовській Ользі Миколаївні.

Доповідач: вчений секретар, доц. Ірина Сливка

1. Про затвердження лімітів стипендіального забезпечення на ІІ семестр 2023-2024 н. р.

Доповідач: перший проректор, доц. Ігор Турко

1. Про затвердження перспективного плану роботи факультетів університету на 2024 рік.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Про оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних працівників ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького за 2023 р.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Звіт по реалізації проєкту "Iнноваційний підхід до історичної спадщини: наукова спадщина ветеринарної медицини українсько-польського пограниччя" Програми транскордонного співробітництва Польща - Україна2014-2020».

Доповідач: доцент кафедри фармакології та токсикології, координатор проєкту VetHeritage Алла Винярська

1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Врецьони Наталії Петрівни.

Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад із присудження ступеня доктора філософії Ірина  Мазур

1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Орєхової Христини Василівни.

1. Звіт про присвоєння вчених звань за 2023 рік.

Доповідач: вчений секретар, доц. Ірина Сливка

1. Про рекомендацію посібника «Educational and methodological manual for conducting laboratory classes on special epizootology on infectious diseases of ruminants and pigs» (за ред. – проф. Ярослава Кісери) до видання із грифом.

Доповідач: завідувач кафедри філософії та педагогіки, проф. Олеся  Смолінська

1. Різне.

Голова Вченої ради                                                                    Іван ПАРУБЧАК