EN   UA

emblema pyta

 

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович 

 

Державну кадрову політику формують не лише органи публічної влади, але й заклади вищої освіти, оскільки безпосередньо дотичні до гуманітарної сфери. Резонанси професійної підготовки висококваліфікованих фахівців повинні стимулювати можливості національного освітнього простору для формування ефективної державної кадрової політики. До важливих питань надання освітніх послуг, які у тому числі детермінують державну гуманітарну політику належать також особливості функціонування закладів вищої освіти.

>> умови вступу <<

Детальніше: Магістр публічного управління та адміністрування – престижне працевлаштування і шанс для...

фото 1

18 травня 2023 року студенти-першокурсники факультету економіки та менеджменту прийняли участь у святковому заході з нагоди Дня вишиванки. Вітальне слово до студентської спільноти виголосив декан факультету Олег Гримак. Презентацію на тему «Вишиванка – це моя Україна, це мій оберіг і код моєї нації» представили студенти Вікторія Шиманська і Віктор Федечко та куратор Мар’яна Матвеєва.

фото 2

Детальніше: Студентство святкує День вишиванки

«Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького» на кафедрі публічного управління та адміністрування

1 2

3-4 травня 2023 року в онлайн форматі відбулася студентська наукова конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького». Вітальне слово до студентської наукової спільноти факультету економіки та менеджменту виголосив декан, кандидат економічних наук, доцент Гримак Олег Ярославович. Учасників Секції 5 «Соціально-економічний розвиток України в умовах децентралізації» привітав завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович.

Детальніше: Студентська наукова конференція

фото 1

Ландшафт Львова - це нескінченна низка пагорбів, між якими розкинувся центр міста. У який би бік не йшов мандрівник, йому обов’язково доведеться підніматися чи спускатися протягом шляху. Львівські пагорби по-своєму мальовничі і приховують багато несподіванок. На хребті, що тягнеться від Високого Замку до Чотових скель знаходяться найвідоміші з-поміж львівських пагорбів: Замкова гора, гора Лева (Лиса), Вовча гора, Чернеча гора (Змієва).
24 квітня студенти 1 курсу спеціальності «Маркетинг» з куратором Мар’яною Матвеєвою здійснили цікаву та пізнавальну прогулянку цією мальовничою частиною Львова. Розпочалась екскурсія з добре відомої студентам нашого університету Шуманівки (щодня бігаємо повз неї від навчальних корпусів на Пекарській до корпусів на Костя Левицького), яка належить до пагорбів Львівського плато.

Детальніше: Пагорби Львова: Кайзервальд

фото 1 1

З 26 по 28 жовтня 2022 року відбувся акредитаційний візит (акредитаційна справа № 1165/АС-22) для спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ОП «Публічне управління та адміністрування» (ІД ОПП у ЄДЕБО 39760) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Детальніше: Освітню програму «Публічне управління та адміністрування» успішно акредитовано !

фото 1

13-17 березня 2023 року студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та менеджменту Наталія Зровко, Володимир Максимович, Юрій Фетісов, Олеся Маренич прийняли участь у ХХ Міжнародній студентській науковій конференції «Економіка і суспільні науки перед обличчям криз ХХІ століття», яка проходила у Вроцлавському університеті на факультеті права, адміністрування та економіки (м. Вроцлав, Польща).

Детальніше: ХХ Міжнародна студентська наукова конференція «Економіка і суспільні науки перед обличчям криз...