EN   UA

emblema pyta

 

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович 

 

Лекція 1

27 березня 2024 року на факультеті економіки та менеджменту ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького за ініціативи кафедри публічного управління та адміністрування відбулася гостьова лекція “Ефективне використання активів територіальних громад на прикладі управління комунальним майном м. Львова” зі заступником начальника управління, начальником відділу регулювання орендних відносин управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Іриною Харечко.

Детальніше: Гостьова лекція на факультеті економіки та менеджменту

foto 1

14–16 березня 2024 року у Вроцлавському університеті на факультеті права, адміністрування та економіки (м. Вроцлав, Польща) проходила ХХІ Міжнародна студентська наукова конференція “Від досліджень до розв’язків. Cуспільні науки перед обличчям криз і нерівності у ХХІ столітті”.

foto 2

Детальніше: Участь представників ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького у Міжнародній студентській науковій конференції...

Захист 21.12

21 грудня 2023 року на факультеті економіки та менеджменту відбувся успішний захист магістерських робіт за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування”. Написання цих наукових робіт здобувачів освіти відбувалося під керівництвом викладачів кафедри публічного управління та адміністрування.

У цей важливий день для магістрів, котрі доповідали про свої наукові напрацювання, рідну кафедру відвідав ще зовсім недавно її очільник, а зараз в. о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Іван Парубчак.

Детальніше: Захист магістерських робіт за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування”

фото 1

Михайло Грушевський – одна з найвідоміших постатей України ХХ століття: історик, соціолог, письменник, педагог, державний і політичний діяч, автор “Історії України-Руси”. Це також учений світового рівня, творча спадщина якого вражає енциклопедичністю та фундаментальністю. Його перу належить близько двох тисяч праць з історії, соціології, літератури, етнографії, фольклору.
9 листопада 2023 року студенти 2 курсу спеціальності “Маркетинг” з куратором Мар’яною Матвеєвою в межах курсу “Національне виховання” відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові, який розташований у будинку, де майже 12 років прожила сім’я Грушевських.
На екскурсії студенти змогли розширити свої знання про голову Центральної Ради незалежної Української Народної Республіки, першого президента України. Простір музею та експонати допомогли ознайомитися з періодом проживання Михайла Грушевського в Галичині, вникнути у тонкощі двадцятирічного викладання історії України у Львівському університеті, глибше пізнати його активну просвітницьку діяльність.

Детальніше: Михайло Грушевський: актуальний через століття

фото 1

28 вересня 2023 року студенти 1 курсу спеціальності «Менеджмент» з куратором Надією Радух, 2 курсу спеціальності «Маркетинг» з куратором Мар’яною Матвеєвою, 3 курсу спеціальності «Менеджмент» з куратором Галиною Левків в рамках курсу «Національне виховання» здійснили пізнавальну прогулянку центральною частиною Львова та відвідали виставку ліногравюр Софії Короткевич «Простір: небезпека» в галереї «Дзиґа».
Концепція виставки продиктована персональними спостереженнями і пережиттями художниці. У серії ліногравюр можна впізнати будівлі з різних міст України. Око одразу впізнає зображення районів Львова. Наприклад, будинок, який був зруйнований внаслідок липневого прильоту на вулиці Стрийській або ракету, що пролітає над будівлями в районі Підзамче. Водночас в роботах є узагальнені мотиви – будинки, над якими літають дрони, що можуть зображувати безліч міст України. Авторка зобразила локації, над якими пролітали або можуть пролетіти ракети в недалекому майбутньому, адже війна не закінчилась і під загрозою кожен клаптик неба і землі.

Детальніше: ПРОСТІР: НЕБЕЗПЕКА

Державну кадрову політику формують не лише органи публічної влади, але й заклади вищої освіти, оскільки безпосередньо дотичні до гуманітарної сфери. Резонанси професійної підготовки висококваліфікованих фахівців повинні стимулювати можливості національного освітнього простору для формування ефективної державної кадрової політики. До важливих питань надання освітніх послуг, які у тому числі детермінують державну гуманітарну політику належать також особливості функціонування закладів вищої освіти.

>> умови вступу <<

Детальніше: Магістр публічного управління та адміністрування – престижне працевлаштування і шанс для...