emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

4 квітня 2017 року студенти факультету економіки та менеджменту Олег Намачинський, Олена Бадзюнь, Ганна Власюк, Орест Гураль, Ірина-Марія Ковалко під керівництвом доцента кафедри публічного управління та адміністрування Мар’яни Матвеєвої прийняли участь у IV Міжнародній студентській науковій конференції «Держава, суспільство, економіка і розвиток сучасного світу у Європі, Польщі та землі Любельській», яка проходила у Вищій школі міжнародних відносин і суспільних комунікацій в Хелмі (м. Хелм, Республіка Польща).

Серед понад 60 учасників студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького гідно представили результати своїх наукових досліджень. Організатори конференції високо оцінили доповіді українських студентів та висловили подяку науковим керівникам Івану Парубчаку, Мар’яні Матвеєвій, Оксані Дадак та Мар’яні Дорош за підготовку студентів до участі у конференції.

Вітаємо наших студентів та бажаємо нових досягнень !!!

Мар’яна Матвеєва, доцент