emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

01 28 05

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького підписав Угоду про співпрацю у сфері наукових публікацій з видавничим домом «Гельветика», яка реалізовуватиметься за участю кафедри публічного управління та адміністрування.
Метою підписання угоди є спільна робота у дослідницькій і науково-навчальній діяльності в галузі наукометрії та науки, сфері академічної доброчесності.

Угодою визначено напрями співпраці:
- співробітництво у сфері освіти, науки, наукометрії та наукових досліджень;
- інформаційне та організаційне забезпечення конференцій, семінарів, круглих столів, що проводяться Сторонами, підтримка їх підготовки та проведення;
- інформаційно-консультаційне співробітництво з питань наукових робіт, статей, видання посібників та підручників.

Іван Парубчак, професор