emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

foto 1

25 квітня 2024 року студенти 2 курсу спеціальності “Маркетинг” з куратором Мар’яною Матвеєвою в рамках курсу “Національне виховання” побували з пізнавальною екскурсією на Личаківському некрополі, який є найдавнішим на території Старої Європи. Він старший за знамениті некрополі Пер-Лашез в Парижі та Хайгейт в Лондоні. Поховання Личаківського некрополя віддзеркалюють історію Галичини, яку впродовж століть творили представники української, польської, австрійської, вірменської та інших культур.

foto 2

Студенти вшанували класиків української літератури – Івана Франка, Володимира Барвінського, Маркіяна Шашкевича, які всім знайомі ще зі шкільних років. З цікавістю ознайомилися з похованнями видатних композиторів минулого століття – Станіслава Людкевича, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Колесси. Прямуючи центральною алеєю, оглянули скульптури на могилах Ігоря Білозіра, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка. Вздовж маршруту студенти читали на могилах відомі прізвища та з цікавістю шукали в інтернеті інформацію про видатних особистостей, таких як Іван Крип’якевич, Іван Труш, Ірина Вільде, Антон Монастирський, Марія Конопніцька, Кароль Шайноха, Станіслав Щепановський, Степан Банах та ін.

foto 3

Мар’яна Матвеєва, доцент