emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

11 квітня 2019 року студентка 2 курсу факультету економіки та менеджменту спеціальності менеджмент Анна Супруненко прийняла участь у XXV Міжнародній студентській конференції «Студентська наукова діяльність - 2019», яка проходила на економічному факультеті Університету Матея Бела у Банській-Бистриці (Словацька Республіка).

На конференції студенти з Чехії, Польщі, України, Грузії, Франції та Словаччини презентували результати своєї наукової діяльності в сферах туризму, економіки та управління підприємством, фінансів, банківської справи та інвестицій, кількісних методів та інформатики, економіки та регіонального розвитку, соціальних наук. Організатори конференції відзначили актуальність теми доповіді, належний рівень представлення результатів наукового дослідження (виконаного спільно зі студенткою 2 курсу факультету економіки та менеджменту спеціальності менеджмент Андріаною Іздебською) та висловили подяку науковому керівнику доценту кафедри публічного управління та адміністрування Мар’яні Матвеєвій за підготовку студентів до участі у конференції.

Вітаємо та бажаємо нових досягнень !!!

Мар’яна Матвеєва, доцент