emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

12 жовтня 2018 р. студенти 1-2 груп 3 курсу факультету економіки та менеджменту разом з куратором, доцентом кафедри публічного управління та адміністрування М.П.Матвеєвою, в рамках курсу «Основи української державності, культури та духовності» ознайомились з сакральною архітектурою Львова.

Туристичні маршрути пронизують Львів у всіх напрямах та здатні задовольнити найвибагливішого мандрівника. Однак цей маршрут не залишить байдужим жодного. Саме сакральний Львів постає неперевершеним колоритом храмової архітектури, величчю і неповторністю церковних споруд.

Львів завжди славився красою своїх храмів. Територія міста, особливо центральна частина, вкрита щільною церковною забудовою, що є не лише окрасою, чудовими архітектурними спорудами чи ансамблями, але й яскравою ілюстрацією історичного минулого. Історичні, політичні, економічні та культурні умови склалися так, що Львів сформувався як унікальне місто, розвиток якого рельєфно позначений нашаруваннями різних епох європейського історико-культурного поступу – ренесансу, просвітництва, класицизму зі стильовими проявами бароко, рококо, модерну та ін. У Львові завжди мирно співіснували різні релігійні громади: православні, греко-католики, римо-католики, іудеї тощо, які збудували кілька десятків унікальних храмів.

Мар’яна Матвеєва, доцент