EN   UA

 Logotup kafedry

КАФЕДРА БІОЛОГІЧНОЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ ХІМІЇ

Завідувач кафедри доктор біологічних наук, професор

Грабовський Степан Стефанович

Вже за традицією, яка є у нас на кафедрі біологічної та загальної хімії, кожного року 14 січня збираються колеги, щоб відсвяткувати День кафедри. Цю дату вибрано невипадково. Адже 14 січня 1900 року був День народження Степана Зеноновича Ґжицького.
Цьогоріч зустрілися співробітники, які пліч-о-пліч працювали в одному колективі зі Степаном Зеноновичем. На святкування прибули: Андрій Ярославович Красневич, Михайло Петрович Чепига, Євген Мирославович Макух та Іван Несторович Вовк, який недавно відзначив своє 90-річчя.

MyCollages 16
Учасники зустрічі відвідали Личаківське кладовище, де поховані Степан, Володимир та Наталя Ґжицькі.

Детальніше: День кафедри біологічної та загальної хімії

«Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути»- саме таким девізом керувалися учні 10-А класу ліцею «Львівський» і в супроводі доцента Мотько Н. Р. навідались в один з найстаріших вузів Європи Львівський національний університет ветеринарної медицини і біотехнологій імені С. З. Гжицького.

підк1

Детальніше: Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути

На свято пам'яті мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, у Храмі Святої Трійці відбулася ранішня поминальна служба Божа, а на Личаківському кладовищі — панахида за упокій душі та освячення відновленого надгробного пам’ятника і хреста слуги Божої Наталії Ґжицької — рідної сестри братів Степана та Володимира Ґжицьких. Наталя Ґжицька була вчителькою та гарно малювала, але, нажаль, дуже рано пішла із життя.
Панахиду провів о. Степан Кащук, парох храму Св. Трійці. Серед присутніх були: Стибель Володимир Володимирович — ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААН, члени вченої ради університету і співробітники кафедри біологічної та загальної хімії.

Детальніше: Світлої пам’яті Наталії Ґжицької