Logotup kafedry

КАФЕДРА БІОЛОГІЧНОЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ ХІМІЇ

Завідувач кафедри доктор біологічних наук, професор

Грабовський Степан Стефанович

На свято пам'яті мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, у Храмі Святої Трійці відбулася ранішня поминальна служба Божа, а на Личаківському кладовищі — панахида за упокій душі та освячення відновленого надгробного пам’ятника і хреста слуги Божої Наталії Ґжицької — рідної сестри братів Степана та Володимира Ґжицьких. Наталя Ґжицька була вчителькою та гарно малювала, але, нажаль, дуже рано пішла із життя.
Панахиду провів о. Степан Кащук, парох храму Св. Трійці. Серед присутніх були: Стибель Володимир Володимирович — ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААН, члени вченої ради університету і співробітники кафедри біологічної та загальної хімії.