EN   UA

logo КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У МЕНЕДЖМЕНТІ

 Завідувач кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доцент Степанюк Олександр Іванович
e-mail: itm@lvet.edu.ua
 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Кафедра інформаційних технологій у менеджменті пройшла тривалий шлях у процесі свого становлення. У 1977 році через поділ кафедри економіки та організації сільськогосподарського виробництва була сформована кафедра управління сільськогосподарським виробництвом. Першим завідувачем кафедри був доцент Дичко Степан Михайлович, з 1979 року доцент Ломоносова Олена Матвіївна, з 1980 року професор Кухар Роман Богданович, з 2008 року професор Філевич Петро Васильович, а з 2012 року доцент Степанюк Олександр Іванович. У процесі свого розвитку, з відкриттям нових спеціальностей та факультетів, кафедра управління зростала, розширювалася її матеріально-технічна база, змінювалися її назви – з 1992 року кафедра менеджменту та інформатики, а з 2000 року – кафедра менеджменту та права.

Співробітники кафедри брали активну участь у відкритті таких спеціальностей, як «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Менеджмент організацій», «Правознавство». Усе це зумовило подальший поділ кафедри. У 2004 році кафедра менеджменту та права була розділена на дві кафедри: правознавства і менеджменту та інформатики. У 2006 році на базі кафедри менеджменту та інформатики були створені кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та інформаційних систем менеджменту, а в 2007 році на базі цих кафедр була створена кафедра менеджменту. У 2012 році кафедра інформаційних систем менеджменту перейменована на кафедру інформаційних технологій у менеджменті.

Співробітники кафедри беруть активну участь у житті університету. Завідувач кафедри Степанюк О.І. є членом вченої ради університету та ради координаторів з організації та супроводження кредитно-модульної системи в університеті, доцент Єлейко О.І. – член профкому університету.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru