EN   UA

logo КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У МЕНЕДЖМЕНТІ

 Завідувач кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доцент Степанюк Олександр Іванович
e-mail: itm@lvet.edu.ua
 

 

Пройшла Літня школа (Summer School in Sustainable Agriculture Practices), організована за проєктом Horizon Europe “Ecotwins” з 4 до 11 березня,  дистанційно проводили викладачі Барселонської бізнес-школи ESCI-UPF (Іспанія). Науково-педагогічні працівники факультету економіки та менеджменту Степан Поперечний (кафедра маркетингу), Оксана Саламін, Дмитро Соломонко (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича), Галина Дутка (кафедра інформаційних технологій у менеджменті) взяли участь.

фото 1

Тематика занять охоплювала проблеми розробки та здійснення політики ЄС щодо забезпечення збалансованого розвитку національних економік країн-членів співтовариства із врахуванням галузевої специфіки аграрного сектору. 

Детальніше: Проєкт Horizon Europe

MyCollages 19

18 грудня 2023 року відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 073 “Менеджмент” освітньої програми “Менеджмент ІТ-сфери”. Студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти презентували результати власних досліджень, поділилися думками та підходами до вирішення актуальних проблем ІТ-сфери. Здобувачі успішно подолали завершальний етап свого навчання за здобули кваліфікацію магістр з менеджменту ІТ-сфери.

Детальніше: Захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти освітньої програми “Менеджмент ІТ-сфери”

2023 12 18 01

За сприяння асистента кафедри інформаційних технологій у менеджменті Галини Дутки відбулися заняття з ознайомленням та презентацією Starlink для студентів спеціальності "Маркетинг".

Студенти мали змогу переглянути це обладнання, та найцікавішою для них була можливість наочно спробувати зібрати, переглянути і зрозуміти принцип його роботи.

Сьогодні, як ніколи, надзвичайно важливо мати комунікації й доступ до мережі Інтернет. Завдяки Starlink, це можна забезпечувати, що надзвичайно важливо в умовах сьогодення.

Детальніше: Starlink в навчальному процесі для студентів факультету економіки та менеджменту