EN   UA

емблема маркетинг

 

 КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ

 Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Поперечний Степан Іванович

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

М 1

В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям.
За час повномасштабної війни волонтером став кожен українець – це й наші неймовірні освітяни, студенти, лікарі, рятувальники, актори, зірки шоубізнесу, водії, відповідальний бізнес. Українські люди, як ніхто інший, знають про волонтерство мабуть все…


М 24 квітня 2023 року за волонтерську діяльність, активну молодіжну позицію та особистий внесок у розвиток молодіжної політики міста Лева у міській раді подяками нагороджували найактивніших студентів, серед числа яких представник Профкому студентів та аспірантів ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького, Профорг факультету економіки та менеджменту – Пиртик Святослав (студент другого курсу, спеціальність «Маркетинг»).

Подяка
Ми пишаємося тим, що маємо в лавах нашого університету таких студентів, які щиро вірять в нашу перемогу і знають, що на Україну чекає світле майбутнє.

Дякуємо Святославу, та всім нашим студентам, які доєдналися до волонтерського руху, за їх щире серце, людяність, патріотизм і добрі справи!
Завдяки такій відданій молоді ми кожного дня наближаємось до нашої спільної Перемоги!

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru