емблема маркетинг

КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Поперечний Степан Іванович

фото 1 1

Днями відбулася зустріч ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, доктора наук з державного управління, професора Івана Парубчака з ректором Київського університету права НАНУ, професором, заслуженим юристом України Юрієм Бошицьким.

Учасниками зустрічі також були Юрій Цица, керівник філії Київського університету права НАНУ у Львові та Мар’яна Дорош-Кізим, доцент кафедри маркетингу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Детальніше: ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ З КИЇВСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ПРАВА НАНУ