EN   UA

емблема маркетинг

 

 КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ

 Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Поперечний Степан Іванович

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1В межах дисципліни «Поведінка споживача» (к.е.н., доцент Кубрак Н.Р.) студенти спеціальності «Маркетинг» мали надзвичайно змістовну і цікаву зустріч з фахівцями з Управління захисту прав споживачів. Керівник - Галина Балишин - розповіла студентам про розвиток превентивних інструментів захисту прав споживачів. Вказаний напрямок передбачає роботу з підвищення рівня поінформованості населення про права споживачів та механізми їх захисту.

1

В ході зустрічі вдалося обговорити різні теми, спеціалісти надали вичерпні відповіді на поставлені запитання. Цікаві доповіді мали Олена Михальчук, Володимир Остріков, Мар’яна Блонар. Надзвичайно актуальною темою була «захист прав споживачів в період запровадженого воєнного стану, забезпечення прав та інтересів суб’єктів споживчої політики», а також про дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів.

1

1

1

Щиро дякуємо за співпрацю і сподіваємось на її подальший розвиток щодо ефективності комунікації та консолідації зусиль на благо розвитку і процвітання нашої України.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru