label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

2021 02 04 09 18 1128 січня в онлайн режимі на інтернет платформі zoom відбулася зустріч зі студентами 4 курсу та 2 курсу скороченої програми спеціальності 073 «Менеджмент» з питань організації проведення виробничої практики. Зустріч провели заступник декана факультету економіки та менеджменту М. В.Вовк та відповідальна від кафедри менеджменту за проведення практики С. Я.Воскобійник.

Першою виступила Вовк М. В, яка ознайомила студентів та їх керівників з наказом ректора. Відповідальна за проведення практики від кафедри Воскобійник С. Я. ознайомила студентів з програмою практики, вимогами та обов’язками. Відповідно до наказу, на бази практики студенти з’являються зі скеруванням, яке їм видають керівники від університету на кафедрі менеджменту. Щоби студентів-практикантів допустити до практики заздалегідь було проведено інструктаж з техніки безпеки та протипожежної безпеки.