label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

На кафедрі менеджменту завершили свою роботу курси «Управління проєктами» в рамках проєкту «Школа грантового менеджменту». Ректор університету Стибель В.В. та декан ФЕМ Гримака О.Я. вручили слухачам курсів відповідні сертифікати.

Впродовж навчання слухачі опанували теорію і методологію управління проєктами, технологію життєвого циклу проєкту, механізми управління проєктами, методологію вибору проєкту підприємства, методологію діагностики та оцінки діяльності організаційного формування з позиції вимог проєктного розвитку, управління проєктами, методологію проєктного планування, проєктного аналізу; навчилися використовувати методологію управління проєктами, технологію життєвого циклу проєкту організаційного формування, обґрунтовувати та вибирати проєкт в залежності від сукупності об'єктивних та суб'єктивних факторів, формувати механізм управління проєктами, здійснювати проєктне планування, розробляти систему по реалізації проєкту організаційного формування, здійснювати оцінку фінансових рішень, приймати виважені управлінські рішення з чітким і продуманим механізмом їх реалізації.
Здобуті знання дозволять слухачам в подальшому визначити цілі проєкту та здійснити його обґрунтування; провести експертизу проєкту; виявити структуру проєкту; визначити обсяги та обґрунтувати джерела фінансування; сформувати персонал виконавців; визначити строки виконання проєкту на основі графіків виконання робіт; розрахувати необхідні ресурси; сформувати кошторис і бюджет проєкту; оцінити проєктні ризики; забезпечити контроль виконання проєкту тощо.