label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

Проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Малецька І.В., директор навчально-наукового інституту біотехнологій та аквакультури Безалтична О.О., професор кафедри економічної теорії і економіки підприємства Галицький О.М., завідувач кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Кірович Н.О. Одеського державного аграрного університету спільно із завідувачем кафедри менеджменту Батюком Б.Б. 10 березня 2023 р. провели семінар щодо сучасних особливостей проведення акредитації освітніх програм.

фото

Учасники семінару обговорили питання основних підходів щодо процедури та критеріїв акредитації, підготовки самоаналізу освітніх програм, визначення принципів та процедур забезпечення якості вищої освіти, здійснення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм тощо.