емблема маркетинг

КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Поперечний Степан Іванович

Привітав усіх солодкими подаруночками, та потішив гарними емоціями, дзвінкими піснями та теплими словами...
Організаторами святкового заходу виступили доценти кафедри маркетингу Дорош-Кізим М.М., Гачек Т.С., Войтович Н.В., Копитко О.В., та доценти кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича Дадак О.О. та Куницька-Іляш М.В.

Разом із своїми студентськими групами вони створили неймовірну казкову атмосферу в університеті, яка потішила усіх гостей та присутніх, а найбільше наших юних глядачів, які заповнили сміхом та радощами всю актову залу.
Висловлюємо особливу подяку надзвичайно талановитим студентам факультету економіки та менеджменту! Вони у нас найкращі!
Наступного року знову писатимемо листа до Святого Миколая ;) ;) ;) !