емблема маркетинг

КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Поперечний Степан Іванович

Нові вимоги до вищої освіти в умовах її реформування, до якості роботи наукових та науково-педагогічних працівників зумовлюють необхідність постійного розвитку та удосконалення набутих умінь та знань.

Бурхливий розвиток інформаційного суспільства та швидке «старіння» професійних знань змушує науковців постійно розвиватись і вдосконалювати свої знання різними способами, одним з яких є стажування. Воно поєднує в собі декілька елементів, а саме: освоєння теоретичного матеріалу та можливості його втілення у практичну діяльність.

З 03.02.2020 по 03.03.2020 року відбулося стажування за кордоном групи науковців кафедри маркетингу, доцентів Дорош-Кізим М.М., Бабич Л.В. та Дадак О.О. в Інституті Економіки та фінансів на базі Жешувського університету («Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Ekonomii»), де викладачі вдосконалювали свою педагогічну майстерність та переймали цінний європейський досвід у колег з Польщі.