КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

У понеділок, 10 лютого, відбулася зустріч працівників кафедри з випускниками та роботодавцями.
В заході взяли участь Ганна Кущак (заступник директора, Західно-українська регіональна агропромислова біржа), Іван Кільган (голова Фермерського господарства "Кільгана I.C.") Ярослав Кардаш (Фермерське господарство "Ярко", голова Асоціації фермерів та приватних землевласників у Львівській області), Микола Савка (заступник директора, Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН), Ігор Вуйцик (Львівська Аграрна палата), Павло Дигдало (директор з розвитку, Сільськогосподарський дорадчий центр "Фермерська країна"), а також випускники кафедри Кравець В.Ю., Лебедович Я.П., Кільган І.С.

Учасники засідання підвели підсумки роботи за 2019 рік та обговорили подальшу співпрацю. Під час зустрічі також було представлено ОПП «Економіка довкілля і природніх ресурсів». Після ознайомлення з програмою учасники висловили свої думки щодо її вдосконалення.
фото 1,2

У вівторок, 18 лютого, відбулося засідання НМК спеціальності 051 «Економіка». Учасниками засідання були голова НМК проф., д.е.н. Музика П.М., секретар НМК доц. к.е.н. Грабовський Р.С., члени НМК доц. д.е.н. Чемерис В.А., доц. к.е.н. Березівський Я.П., представник відділу якості, студент I курсу магістратури спеціальність 051 «Економіка» Білик Володимир.
Під час засідання також була представлена ОПП «Економіка довкілля і природніх ресурсів».
У процесі аналізу присутні висловили свої зауваження щодо частки вибіркових дисциплін, отриманих у результаті проведеної акредитації.
Усі зауваження було враховано й ухвалено рішення доопрацювати ОПП та розмістити проект нової ОПП на інтернет-сторінці університету.