КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

10 березня відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича. Участь у засіданні прийняли студенти університету, які навчаються за спеціальністю 051 "Економіка".

Студенти наукового гуртка представили доповіді на актуальні тематики економічного розвитку галузей сільського господарства із врахуванням стратегування позицій агровиробників і динаміки виробничих систем у постпандемічний період.
У доповідях студентів наукового гуртка актуалізувалися питання щодо напрямів державної підтримки галузей сільського господарства, формування альтернативних каналів збуту продукції, зокрема платформ інтернет торгівлі, а також динаміки розвитку ринку органічної продукції сільського господарства України.

Завідувач кафедри, професор Павло Музика, викладачі кафедри Роман Грабовський і Дмитро Соломонко відзначили важливість наукової роботи студентів із врахуванням поглибленого дослідження економіко-екологічних аспектів розвитку галузей сільського господарства та Європейського зеленого курсу. Професор Павло Музика також відзначив, що визнання досягнень студентів має відбуватися через їх знання і наукову активність.

Автор: Павло Музика, д.е.н., професор