КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

6

20 грудня 2022 року на кафедрі економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт спеціальності 051 «Економіка» ОП «Економіка довкілля і природних ресурсів». Попередньо дані дослідження були перевірені системою антиплагіат.
У цей день захищали свої кваліфікаційні роботи студенти стаціонарної та зачної форм навчання. Захист робіт відбувався у змішаній формі. Частина здобувачів проходили захист на кафедрі, а частина дистаційно за допомогою платформи ZOOM.

1

2

3

4

5
Роботи були присвячені вирішенню питань стратегічного управління підприємствами, формуванню інвестиційних ресурсів, економічному аналізу діяльності агроформувань, перспективам розвитку сільськогосподарського підприємництва на екологічних засадах та сталому економічному розвитоку сільського господарства України.
Роботи відзначались глибоким аналізом, прикладним стилем дослідження. Присутні взяли активну участь у обговоренні.

Вітаємо магістрів із успішним захистом своїх досліджень та бажаємо успіхів в кар’єрі.