КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

26 листопада у Львові з ініціативи Програми розвитку ООН (UNDP) та Львівської обласної ради відбувся Форум «День сталого розвитку». Участь у форумі прийняли викладачі факультету економіки та менеджменту Віталій Душка та Дмитро Соломонко.

Із вітальним словом до учасників форуму звернувся заступник керуючого справами Львівської обласної ради Іван Собко, який наголосив на кроках Львівщини для забезпечення збалансованого економічного розвитку та підвищення якості життя населення при співпраці ї проектами UNDP в області.

Координатор проекту (UNDP) у Львівській області Ірина Галайко відзначила, що аналогічні форуми цього тижня відбуватимуться ще в 13 містах України, що дозволить розширити суспільні знання про діяльність організації в Україні. Відзначимо, що 17 Цілей сталого розвитку були затверджені Генеральною Асамблеєю ООН в 2015 році і 193 держави долучилися до їх імплементації.

Заступник директора Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Андрій Кісера детально розповів про реалізацію проектів в напрямі реалізації пріоритетів економічного розвитку області, зокрема і в АПК.

Заступник директора Інституту регіональних досліджень ім. М.Долішнього НАН України Ірина Сторонянська у своєму виступі детально розповіла про результати дослідження 120 індикаторів з метою визначення позицій Львівщини в результаті реалізації Цілей сталого розвитку. За словами І. Сторонянської, у Львівській області позитивна динаміка економічних показників і реалізується досить багато інвестиційних проектів для розвитку виробництва з впровадженням ресурсозберігаючих і еко-технологій.

Інші учасники форуму розповіли про успішну реалізацію проектів в об’єднаних територіальних громадах Львівської області, зокрема в сфері альтернативної енергетики, побудову партнерства для реалізації Цілей сталого розвитку і успішний досвід співпраці бізнесу та влади у Старосамбірському районі та регіоні Карпат.

Автор: Дмитро Соломонко.