КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

4 квітня в ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького відбудеться круглий стіл на тему: «Формування та інноваційний розвиток сільських об’єднаних територіальних громад: історичні аспекти і перспективи».
У рамках круглого столу науковці та практики обговорять актуальні питання, пов’язані зі створенням передумов для динамічного економічного розвитку сільських об’єднаних територіальних громад на регіональному рівні.
Організатори круглого столу: кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича, Наукова бібліотека університету, Громадська організація «Товариство «Сільський господар».

Адреса: м. Львів, вул. Пекарська,50, Наукова бібліотека університету, 1 поверх. Початок об 11.00 год.

>>ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ КРУГЛОГО СТОЛУ<<

Запрошуються усі бажаючі!