КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

5 квітня у Львові при підтримці Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС відбулася конференція «Регіональний вимір європейської інтеграції». В цьому році у Львові Платформа на регіональному рівні провела захід вперше.

У рамках конференції відбулося три тематичні дискусійні панелі, на яких спікери висвітлили основні тенденції співпраці з ЄС при впровадженні реформи децентралізації та підтримці соціально-економічного розвитку на регіональному рівні.
Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський у своєму виступі наголосив, що завдяки підтримці проекту U-LEAD надається вагома підтримка для становлення та розвитку 40 об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Підтримка реформи дозволяє збільшувати видатки на проекти розвитку в об’єднаних територіальних громадах Львівщини. Таким чином майже кожна четверта гривня місцевого бюджету використовується на капітальний розвиток в ОТГ області.
Співголова Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС Олена Павленко розповіла про основні кроки для прискорення впровадження євроінтераційних реформ.
Координатор Робочої групи «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» Платформи Наталія Андрусевич в рамках виступу звернула увагу на зміни законодавства, що наближають національне законодавство до вимог ЄС та прискорюють імплементацію положень кліматичних Директив ЄС.
Член оргкомітету Платформи Іван Кульчицький розповів про кроки щодо співпраці університетів та бізнесу в рамках програм «Горизонт-2020» і СOSME.

Віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд розповів в рамках конференції про активізацію торгівлі підприємств області із країнами ЄС в різних галузях, зокрема і продукцією АПК.
Важлива увага доповідачів конференції приділялася також крокам, пов’язаним із реалізацією проектів регіонального розвитку, які впроваджуються при фінансовій підтримці ЄС та координації в подальшій реалізації реформ із боку органів державної влади, громадськості та бізнесу.
Участь в конференції взяли викладачі факультету економіки та менеджменту Університету Юлія Музичка та Дмитро Соломонко.

Дмитро Соломонко, Юлія Музичка