EN   UA

КАФЕДРА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ ТА ТУРИЗМУ

logoЗавідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент  Кушнір Леся Павлівна 

 

e-mail кафедри: historyeconomy@i.ua
 historyecoter@lvet.edu.ua

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Кушнір101КУШНІР ЛЕСЯ ПАВЛІВНА – завідувач кафедри історії України, економічної теорії та туризму, кандидат економічних наук, доцент.
У 2003 році закінчила зооінженерний факультет Львівської державної академії ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького за спеціальністю “Зооінженерія” та спеціалізацією зооінженер-менеджер. У 2004 році закінчила Львівський державний фінансово-економічний інститут, факультет “Фінанси”. По закінченню даного ВНЗ отримала диплом спеціаліста за напрямом підготовки “Економіка і підприємництво. Фінанси”.На кафедрі працює з грудня 2006 року. У грудні 2009 року захистила кандидатську дисертацію та отримала диплом кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит. У 2014 році рішенням Атестаційної колегії присвоєно вчене звання доцента кафедри економічної теорії та соціально-гуманітарних дисциплін. 
Дисципліни, які викладає: 
Основи економічної теорії
Міжнародні економічні відносини
Міжнародна економіка
Міжнародний туризм
Мікроекономіка
Економіка туризму
Сфера наукових інтересів:
Міжнародний туризм, економіка туризму.
Автор понад 50 наукових праць та підручника з грифом МОН України. 
Контакти:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Липчук 102

 ЛИПЧУК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ - доктор економічних  наук, член-кореспондент НААН України, професор кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
У 1979 році закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «економіка і організація сільськогосподарського виробництва». З 1979 року працював на кафедрі статистики і аналізу Львівського національного аграрного університету на посадах молодшого наукового співробітника, асистента, доцента, професора, завідувача кафедри. У 1988 – 1993 роках працював заступником декана економічного факультету. Загальний стаж науково-педагогічної роботи у ЛНАУ – 38 років. Науковий ступінь кандидата економічних наук отримав 1984 року, доктора економічних наук – 1998 року. Вчене звання доцента присвоєно в 1990 році, професора – у 2002 році. У 2008 році обраний академіком Академії наук вищої освіти України, у 2016 році – членом-кореспондентом Національної академії аграрних наук України. З вересня 2018 року працює на посаді професора кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
Дисципліни, які викладає: 
Світові туристичні ринки
Прикладні наукові дослідження в туризмі
Організація агротуристичних господарств
Туристично-рекреаційний потенціал
Рекреаційні комплекси світу
Сфера наукових інтересів: 
Статистика, маркетинг, агротуризм, кооперація, діяльність селянських та фермерських господарств, підприємництво.
Науковий доробок складає понад 450 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі 7 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України, 18 монографій, 39 публікацій у зарубіжних виданнях.  Член редакційних колегій вітчизняних і зарубіжних наукових журналів та збірників наукових праць. Підготував 18 кандидатів і 1 доктора економічних наук.
Контакти:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Гримак О103ГРИМАК ОЛЕГ ЯРОСЛАВОВИЧ - кандидат економічних наук, доцент. 
У 1987 році закінчив Верхньобілківську середню школу. 1987-1993 роки навчався у Львівському сільськогосподарському інституті на економічному факультеті. З 1993 року працює у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.1993-2001 роки асистент кафедри економіки та організації сільськогосподарського виробництва.1996-1999 роки аспірант Інституту регіональних досліджень та асистент кафедри економіки та організації сільськогосподарського виробництва ЛНУВМБТ імені С.З. Ґжицького за сумісництвом. У 2000 році захистив кандидатську дисертацію отримав диплом кандидата економічних наук за спеціальнісю: 08.07.02 - економіка сільського господарства і АПК 2001-2003 старший викладач кафедри економіки та організації сільськогосподарського виробництва. З 2003 доцент кафедри економіки та організації сільськогосподарського виробництва.
В 2005 році отримав диплом доцента кафедри економіки та організації сільськогосподарського виробництва. У 2010 році обраний головою профкому співробітників університету. З грудня 2010 по вересень 2016 року очолював кафедру історії України та економічної теорії. З 2015 року є деканом факультету економіки та менеджменту. Має понад 80 наукових публікацій та низку методичних розробок.
Дисципліни, які викладає:
Макроекономіка
Мікроекономіка
Бізнес-планування туристичної діяльності
Сфера наукових інтересів:
Теоретичні та прикладні аспекти розвитку АПК.
Контакти:
е-mail: gЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Войтович Н104ВОЙТОВИЧ НАДІЯ МИКОЛАЇВНА - кандидат історичних наук, в.о. доцента кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
У 2001 р. – закінчила Тухлянську загальноосвітню середню школу. У 2001-2006 р. – навчалася на історичному факультеті Львівського національного університету ім. І.Франка. 2006-2009 рр. – навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2010 р. – захистила кандидатську дисертацію та отримала диплом кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.05 – етнологія. На кафедрі працює з вересня 2010 року. 
Дисципліни, які викладає:
Історія України
Історія України та української культури
Історія України та етнокультура
Історія України та цивілізаційний процес
Основи туризмознавства
Ураїнське народознавство
Світові традиції гостинності
Сфера наукових інтересів:
Традиційно-побутова культура українців Карпатського регіону, народні вірування, народна демонологія, домашні тварини у народних уявленнях українців.
Автор близько 33 наукових статей та наукової монографії.
Контакти:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Бежук О105БЕЖУК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України, економічної теорії та туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, членкиня Української асоціації дослідників жіночої історії.
У 1987 році закінчила Добротвірську СЗОШ № 1. У 1992 році закінчила технологічний факультет Львівського поліграфічного інституту імені І. Федорова за спеціальністю “інженер-технолог поліграфічного виробництва”.
З жовтня 1992 року працює на посаді старшого лаборанта кафедри історії України, економічної теорії та туризму Львівської ветеринарної академії імені С.З.Ґжицького.
У січні 2010 року в Інституті українознавства імені І.Крип‘якевича захистила кандидатську дисертацію та отримала диплом кандидата історичних наук 07.00.01 – історія України.
У 2014 році рішенням Атестаційної колегії присвоєно вчене звання доцента кафедри економічної теорії та соціально-гуманітарних дисциплін. Опублікувала близько 40 наукових статей.
Працює над гендерною тематикою, історією жіночого руху, діяльності галицького жіноцтва в часи І світової війни та міжвоєнний період, жіночою історією.
Членкиня Львівського товариства імені О.Басараб у Львові.
Дисципліни, які викладає:
Історія України
Історія України та української культури
Історія України та етнокультура
Історія України та цивілізаційний процес
Історія економіки та економічної думки
Туристично-краєзнавча діяльність
Історія туризму
Туризмологія
Етнокультура
Сфера наукових зацікавлень: 
Історія жіночого руху, наукова біографістика.
Контакти:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Вислободська Г106ВИСЛОБОДСЬКА ГАЛИНА ПЕТРІВНА - кандидат економічних наук, старший викладач кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
У 2007 році закінчила Плугівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 2012 році з відзнакою закінчила економічний факультет Львівського національного аграрного університету «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію магістра з обліку і аудиту. Протягом 2012-2015 рр. навчалася в аспірантурі Львівського національного аграрного університету. 2016-2017 рр. – працювала асистентом кафедри статистики та аналізу Львівського національного аграрного університету. У 2017 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» на тему: «Розвиток виробничих послуг у сільському господарстві». 2017-2018 рр. – працювала старшим викладачем кафедри економіки Львівського національного аграрного університету. З вересня 2018 року працює старшим викладачем кафедри історії України,економічної теорії та туризму.
Дисципліни, які викладає:
Організація готельного господарства
Організація ресторанного господарства
Організація агротуристичних господарств
Міжнародна економіка
Туристично-рекреаційний потенціал
Географія сфери послуг
Сфера наукових інтересів:
Ринок послуг, виробничі послуги, механізми формування цін на виробничі послуги.
Автор понад 20 наукових праць.
Контакти:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Данчевська І107ДАНЧЕВСЬКА ІРИНА РОМАНІВНА – кандидат економічних наук, асистент кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
У 2007 році закінчила Стрийську ЗОШ I-III ступенів №10. У 2012 році з відзнакою закінчила економічний факультет
Львівського національного університету ім. Івана Франка «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію магістра з обліку і аудиту. Протягом 2012-2018 рр. навчалася в аспірантурі Львівського національного університету ім. Івана Франка. У 2018 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «08.00.08 – гроші, фінанси і кредит» на тему: «Державний фінансовий контроль використання
коштів місцевих бюджетів України». З вересня 2018 року працює асистентом кафедри історії
України, економічної теорії та туризму. 
Дисципліни, які викладає:
Економічна безпека
Ризики і економічна безпека туристичних послуг
Безпека туризму
Організація активних форм туризму
Організація санаторно-курортної справи
Релігійний туризм і паломництво.
Сфера наукових інтересів: 
Безпека туризму, активні форми туризму, державний фінансовий контроль.
Автор 20 наукових праць і співавтор монографії.
Контакти:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


placeholder01БЕРЕЗІВСЬКА ОКСАНА ЯРОСЛАВІВНА - кандидат економічних наук, старший викладач кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
У 2006 р. закінчила Львівський національний аграрний університет за спеціальністю "Облік та аудит".
З 2012 р. - асистент кафедри історії України та економічної історії.
У 2013 р. захистила дисертацію на тему "Механізми економічного регулювання функціонування сільськогосподарських підприємств" ( за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.
Дисципліни, які викладає:
Політекономія
Соціальна та корпоративна відповідальність в туристичному бізнесі
Історія економіки та економічної думки
Зелений туризм
Сфера наукових інтересів:
Економічне регулювання, діяльність сільськогосподарських підприємств.
Контакти:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Мартинюк У108

 МАРТИНЮК УЛЯНА АНДРІЇВНА - кандидат економічних наук, асистент кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
У 1998 році закінчила СЗСШ №49 м. Львів, за особливі успіхи у навчанні нагороджена золотою медаллю.
У 1998-2003 рр. навчалася в ЛДУВМ імені С.З.Ґжицького за спеціальністю біотехнолог-менеджер, після закінчення якого отримала диплом з відзнакою.
2003-2006 рр. – навчання в аспірантурі ІБТНААН (спеціальність – 03.00.04 біохімія. 
У 2007р. отримала науковий ступінь кандидата с.-г.наук зі спеціальності біохімія.
2007-2017рр. - молодший науковий співробітник ІБТНААН.
2017- по теперішній час асистент кафедри Історії України, економічної теорії та туризму.
Дисципліни, які викладає:
Туристичні ресурси України
Основи економічної теорії
Сфера наукових інтересів:
Туристичні ресурси, біохімія.
Автор понад 15 статей, отримано патент на корисну модель.
Контакти:
e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Бричка Б109БРИЧКА БОГДАН БОГДАНОВИЧ - асистент кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
У 2003 році закінчив СЗОШ № 13 м. Львова. 
У 2008 році з відзнакою закінчив економічний  факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Фінанси»  та здобув кваліфікацію магістра з фінансів. 
Протягом 2009-2012 рр. навчався в аспірантурі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.  
2012-2016 рр. – працював асистентом кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича. 
З вересня 2015 року по теперішній час працює  асистентом кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
Дисципліни, які викладає:
Макроекономіка
Мікроекономіка
Сфера наукових інтересів:
Фінансова стійкість сільськогосподарських підприємств, монетарна політика НБУ.
Автор близько 20 наукових праць.
Контакти:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Небоженко Т1011НЕБОЖЕНКО ТЕТЯНА ТАРАСІВНА - асистент кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
У 2007 р. – закінчила Львівську загальноосвітню середню школу № 62.
У 2007-2012 р. – навчалася на економічному факультеті Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, який закінчила з відзнакою.
2012-2015 рр. – навчалася в аспірантурі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького.
З січня 2015 р.- працює асистентом кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
Дисципліни, які викладає:
Міжнародні економічні відносини
Міжнародна економіка
Сфера наукових інтересів:
Державна регуляторна політика у сфері формування організаційно-правових форм підприємництва в сільському господарстві.
Автор близько 15 наукових статей .
Контакти:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Литвин Р1002ЛИТВИН РОСТИСЛАВ ІГОРОВИЧ- старший лаборант, асистент кафедри історії України, економічної теорії та туризму. 
У 1999 році закінчив СЗОШ № 25 м. Львова.
У 2004 році з відзнакою закінчив факультет економіки та менеджменту Львівського аціонального університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького за спеціальністю  «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та здобув кваліфікацію спеціаліста.
2005-2008 р.р. навчання в аспірантурі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
З 2008 року і дотепер працює асистентом кафедри історії України, економічної теорії та туризму.
Дисципліни, які викладає
Економічна теорія
Мікроекономіка
Сфера наукових інтересів:  
Іноземні інвестиції в аграрному секторі, транснаціональні корпорації, продовольча безпека.
Автор близько 20 наукових праць. 
Контакти:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru