EN   UA

46

КАФЕДРА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

В. о. завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент Войтович Надія Миколаївна

 

e-mail кафедри: historyecoter@lvet.edu.ua

history_econtheory_lvet@ukr.net

inst   facebook

 

Проєкт кафедри історії України та економічної теорії “Очі з минулого” стає доброю традицією, адже ми продовжуємо втілювати його уже втретє!!! До слова, це найкращі з кращих світлин наших студентів із різних куточків України за 2023 рік. Цього разу відео складається із 27-ми світлин та їх детальних описів, перегляд яких змушує задуматися над важливістю кожного моменту нашого короткочасного буття та відчути разом із героями фото увесь спектр почуттів – тут і радість, і сум, і відчай, і біль, і щастя, і кохання...
Дуже сподіваємося на постійне оновлення проєкту новими родинними світлинами, адже наше минуле – таке далеке і водночас таке близьке, воно і сьогодні віддзеркалює та повторюється в нашій історії.

Детальніше: Проєкт " Очі з минулого" 2023

1

16 травня 2024 року в межах конференції “Дні студентської науки” у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького (факультет економіки та менеджменту) відбулося засідання Секції 3 “Історичні та економічні аспекти розвитку України”. Цьогоріч дата проведення студентської наукова конференції припала на День вишиванки, що надало заходу ще більшої урочистості та символізму.

Детальніше: Перші кроки студентів у науковий світ історії та економічної теорії!