КАФЕДРА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

В. о. завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент Войтович Надія Миколаївна

e-mail кафедри: historyecoter@lvet.edu.ua

history_econtheory_lvet@ukr.net

inst   facebook

IMG 4b196fb3dd739f3108737ca1c106bd40 V

До дня великого свята Покрови, коли українці вшановують пам'ять захисників та захисниць України, славетних козаків та святу захисницю українського народу – Божу матір, викладачі кафедри історії України та економічної теорії разом зі студентами освітніх програм «Економіка підприємства», «Туризм» , «Водні біоресурси та аквакультура» відвідали воєнно-історичний музей. Екскурсія, що була проведена виставковими залами («Історія українського війська – від минулого до сьогодення»), дала можливість побачити різні артефакти військової справи, зброю, військовий одяг, амуніцію різних часів.

Особливо вдало експонуються у музеї речі, пов’язані із Революцією Гідності та сучасною російсько-українською війною. Ну і звісно, цей захід дозволить краще закріпити вивчені теми з курсу «Історія України».

IMG 5fcde515f1dad11ab2c33f65f33da5f2 V

IMG f00330424ce2a38f32ea5b414a6949a6 V