EN   UA

46

КАФЕДРА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

В. о. завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент Войтович Надія Миколаївна

 

e-mail кафедри: historyecoter@lvet.edu.ua

history_econtheory_lvet@ukr.net

inst   facebook

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

65421

1 листопада 2023 року на кафедрі історії України та економічної теорії відбувся студентський науковий круглий стіл "Відновлення економіки України у післявоєнний період". З вітальним словом виступили в. о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Іван Парубчак, проректор з наукової роботи Олег Федець, декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак, в. о. завідувача кафедри Надія Войтович. Модератором заходу виступила старший викладач кафедри історії України та економічної теорії Тетяна Небоженко.

 

1555518

66981

У круглому столі взяли участь студенти усіх освітніх програм факультету економіки та менеджменту. Основну увагу доповідачі акцентували на проблематиці економічних втрат України внаслідок війни, підходах до ведення бізнесу, оптимізації монетарної та фіскальної політик. Запропоновано низку заходів для оптимізації швидкого відновлення економіки України.

Учасниками круглого столу також були студенти з Національного університету «Львівська політехніка», які активно дискутували на обговорювану тематику.

335

Дякуємо усім, хто взяв активну участь у круглому столі, та сподіваємося, що такі студентські наукові заходи проводитимуться на постійній основі.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru