КАФЕДРА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

В. о. завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент Войтович Надія Миколаївна

e-mail кафедри: historyecoter@lvet.edu.ua

history_econtheory_lvet@ukr.net

inst   facebook

2 5

14 грудня 2023 року в межах ювілейного Міжнародного медичного форуму “Медицина України та світу: основи, реалії та стратегічні перспективи”, присвяченого 150-річчю НТШ та 125-річчю Лікарської комісії НТШ, відбувся круглий стіл “Історичні корені наукових доробок українців у Європі”.

3 3

У ньому взяли участь медики, фармацевти, бібліографи та історики. Ключовою подією круглого столу була презентація книги “Україна і Європа: історичний погляд”. Представники медичної та історичної наук спільно обговорювали здобутки відомих науковців у сфері медицини.
В. о. завідувача кафедри історії України та економічної теорії, доцент Надія Войтович також взяла участь у цьому заході, де мала можливість розповісти про історію ветеринарної школи у Львові, австрійський і польський періоди її існування та відповідно про першого директора “Цісарсько-королівської школи” Петра Зайфмана й ректора академії у польські часи Вацлава Морачевського.

Допис підготувала Надія ВОЙТОВИЧ, доцент