EN   UA

46

КАФЕДРА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

В. о. завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент Войтович Надія Миколаївна

 

e-mail кафедри: historyecoter@lvet.edu.ua

history_econtheory_lvet@ukr.net

inst   facebook

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

7 березня в нашому університеті відкрився Туристично-інформаційний центр. Його офіційно відкрили на кафедрі історії України,економічної теорії і туризму. У відкритті взяли участь начальник управління туризму Львівської міської ради Ліна Остапчук, керівник туристичної агенції «Україна» Роман Кухар, ректор університету, професор Володимир Стибель, викладачі, студенти і, навіть школярі, які, віримо, у майбутньому стануть студентами нашого університету.

Завідувачка кафедри історії України, економічної теорії і туризму Леся Кушнір зазначила, що відкриття туристично-інформаційного центру було заплановано два роки тому, відколи в університеті відкрилася спеціальність «туризм». «Головне завдання центру – надання практичних навичок в організації екскурсій студентам, які тут навчаються»,- розповіла вона.
Згодом ректор університету, професор Володимир Стибель, відкриваючи новий центр, сказав: «Ми маємо йти в ногу з часом і наше головне завдання дати студентам не лише теорію, але багато практичних занять, навчити самостійно орієнтуватись у сфері обраної професії і бути затребуваними на ринку праці».
Управління туризму ЛМР і туристична агенція «Україна» - партнери Туристично-інформаційного центру. Начальник управління туризму ЛМР Ліна Остапчук зауважила, що у Львові є три туристично-інформаційні центри, проте четвертий є не менш необхідний. Львів щороку відвідують понад два мільйони туристів, які потребують, щоб ними опікувались. Львів – історичне місто, яке можна й надалі вивчати й відкривати, знаходити нові маршрути. Керівник туристичної Агенції «Україна» Роман Кухар закликав студентів вивчати рідний край, популяризувати українську культуру та традиції, відкривати для себе і для інших Україну.

Новий туристично-інформаційний центр буде надавати українським та іноземним туристам послуги, організовувати та проводити екскурсії, інформувати про заходи, тури, надаватиме транспортні послуги. Сподіваємось, що першими його клієнтами стануть працівники та студенти нашого університету.

Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru